top of page

CorelDRAW Home & Student 2018

תוכנת עיצוב גרפי

  • הכן לוגו, עיתונים, פרויקטי תמונה איכותיים לאתרים ועוד

  • מגוון רחב של שיעורי וטיפים בתוך התוכנה - עקומת למידה חדה במיוחד!

  • תמיכה בוינדוס 10, מסכי 4K ועוד

  • סביבת עבודה ידידותית למסכי מגע

  • מהיר יותר, יציב יותר ועם תמיכה מלאה בעברית.

 

 

התוכנה אינה ניתנת לשימוש מסחרי*

מחיר : 585 ש"ח

למה קורל דרו?

א.    יותר נרחב

הרחב את חווית העיצוב הגראפי שלך עם הכלים המדויקים החדשים שכלולים בתוך חבילת קורל דרו. החבילה האהובה עליכם מאפשרת לכם לגשת לכל פרויקט עיצוב, מרעיון לביצוע. עכשיו תהנו מערך גבוהה יותר עם התוספת (בחינם ביחד עם הקורל דרו 2018) קורל אפטר שוט - כדי לבצע ליטושים לתמונות מהמצלמה הפשוטה מהפלאפון או תמונות ממצלמות מקצועיות וליצור חשיפה מאוזנת יותר. בנוסף, חסכו זמן עם העלה מהירה וישירה ל-וורדפרס  . עם גרסת 2018, יש לך את כל הכלים שאתה צריך בשביל להשיג תוצאות מרהיבות.

 

ב.    יותר יצירתי

העצם את היצירתיות שלך מעל לגבולות שהיית רגיל אליהם עם האפשרויות החדשות שמאפשרות לבטא את הסגנון הייחודי לך ולהמשיך להרשים את הלקוחות שלך.

תשתמש בכלי הסימטריה החדש כדי ליצור אפקט קליידוסקופ, תתנסה בכלי הבלוק צל להוסיף צל וקטורי בשביל אפקט נקי ופשוט של תלת מימד בפחות זמן. בנוסף כלי המילוי והשקיפות המחודשים שלנו יהפכו את העבודה שלך ליותר אפקטיבית במהלך הניהול תחומים אלו. קורל דרו 2018 היא השותפה האידיאלית למסע היצירתי שלך, ובדרך לעצב את הרעיונות שלך למציאות.

 

ג.    יותר פרודקטיבי

עצב ביותר יעילות הודות לקיצורי הזמן שנועדו לחסוך לך זמן, עיצוב תוכנה שנועד להיות איטואטיבי ונבנה ע"י ההמלצות שלכם, ויכולות אוטומטיות שפותחו כדי להקל על עבודות שדורשות זמן רב. עבודה מהירה יותר עם סידור וארגון אוטומטי כדי לשנות תמונות שצולמו בזוית, כלי הפרספקטיבה כדי לשנות באופן חכם את העומק של התמונה. בונסף טיימר הפרויקטים החדש, תשאר מאורגן, וקבל כלי לניהול זמן בזמן אמת בצורה מדויקת ולא פולשנית לסביבת העבודה שלך. עם התמיכה בפורמטים המובילה בשוק כרגע, עיבוד מהיר יותר ושליטה בצבע ברמה מתקדמת, אתה תשיג יותר תוצאות בפחות זמן.

 

ד.    יותר חדשני

תעמוד בקצב של השיפור המתמיד של העיצוב הטכנולוגי! בזכות ההשראה מהמשתמשים הקבועים שלנו, אנחנו ממשיכים לעשות שינויים כדי לפגוע בדיוק במה שאתם רוצים, משפרים את הכלים הנוכחיים ומפתחים חדשים נוספים. עם השדרוגים לכלי הפופלארי לייבסקצ' , בשימוש עם אינטלגציה מלאכותית, אתה יכול להביא לידי ביטוי את הרעיונות שלך בקלות ובנוחות כפי שהיית עושה עם דף ועט. הוספנו את האפשרות להוסיף פרספקטיבה לביטמאפס בלי לפגוע באיכות, דבר שמאפשר לכם ליצור פרויקטים שידמו מציאות. עם תמיכה בחומרה בתוכנה האחרונות בשוק, אנחנו נותנים דגש על הטוב של היום ומחר, כדי שאתה תוכל להתרכז בעיצוב.

 

ה.    יותר ידידותי למשתמש

צור גרפיקות מרשימות בתוכנה חזקה בעלת סביבת מזמינה ! תהנה סביבת עבודה שנוצרה בשילוב עם המלצות של משתמשים קבועים, עם יכולת התאמה אישית שלא תמצא בשום תוכנה אחרת. מסך פתיחה מעוצב מחדש, שכולל אפשרויות חדשות, גלריה של עיצובים מקוריים, ולימוד עצמי אינטרנטי. בנוסף תהנה מגישה מהירה לפונטים, אפליקציות ותוספים. אפקטים כיפיים כמו פוטוקוקטייל, והפויינטיליזר והכלי החדש שנלקח מעולם האילוסטציה – "אימפקט" עושים את זה פשוט ליצור אפקטים שימשכו את העיניים של כל מי שיראה. בשביל כל שלב בתהליך היצירה שלך, החבילה של קורל דרו 2018 עודכנה מבסיסה כדי להגביר את היעילות, לפשט את התהליך היצירתי, ולעזור לך לקבל תוצאות מרהיבות.

?למה קורל דרו

מה ההבדל בין הגרסאות?

קורל דרו גרסא ביתית ולסטודנטים כוללת את תוכנת הקורל דרו עצמה ביחד עם מגוון רחב של מברשות, פונטים, עיצובים מובנים מראש כדי להקל על המשתמש ועוד. התוכנה אינה כוללת את קורל פוטופאינט, מנהל הפונטים של קורל ואת קורל קונקט. בנוסף התוכנה הנוכחית לא מאפשרת שימוש בכל המברשות והפונטים הניתנים בגרסא המלאה, ואין אפשרות להשתמש באופן מסחרי בתוכנה זו.

הגרסא נועדה למשתמשים מתחילים שאינם רוצים להשקיע עדיין אלפי שקלים בתוכנת גראפיקה. התוכנה מספקת את הצרכים הבסיסים של מעצב מתחיל ומעבר.

מה ההבדל?

דרישות מערכת מינימליות

.העדכניות ביותר Service Packs-חלונות 10 , חלונות 8.1 או חלונות 7 (מהדורת 32 סיביות או 64 סיביות), עם ה •

Intel Core i3/5/7 or AMD Athlon 64 מעבד •

GB בנפח RAM 4 זיכרון •

של מקום פנוי בכונן הקשיח GB 1 •

ומעלה X 768 צג ברזולוציית 1280 •

להתקנה מתקליטור DVD כונן •

עכבר או לוח גרפי •

ומעלה Microsoft Internet Explorer 11 דפדפן •

QR, ConceptShare, Content Exchange עדכוני ביצועים ויציבות, תוכן מקוון ותכונות מסוימות כגון קודי ,CorelDRAW חיבור לאינטרנט דרוש עבור חברות רגיל של •

דרישות מערכת
bottom of page