top of page

PaintShop Pro 2019

תוכנה לעריכת תמונות 

.עיצוב תמונות אף פעם לא היה כלכך נוח•

.עם סביבת עבודה ידידותית למשתמש•

.מתאימה גם למעצבים מתחילים וגם למעצבי גרפיקה מקצועיים•

.מתאים גם למשתמשים שהיו רגילים לפוטושופ•

.עם מחיר נוח שמתאים לכל כיס•

מחיר:550 ש"ח 

?למה בעצם פיינטשופ

קורל פיינטשופ פרו 2019 אולטימייט – למה לרכוש?

כלי העזר האידיאליים לעריכת תמונות

צור תמונות מרהיבות יותר ועצב יצירות מקוריות בעזרת המגוון היוקרתי והמקצועי של כלי עריכת תמונות. בנוסף תהנה מ-4 הרחבות שיעשירו את יכולות עריכת התמונות שלך, וירחיבו את המקצועיות שלך לעולם האנימציה ואומנות דיגיטלית. פיינטשופ פרו 2019 מציע אנימציית תמונות, צביעת תמונות, תיקון תמונות חכם, עריכת תמונות ממצלמות מקצועיות, תוכן יצירתי, ועוד כל כך הרבה. והכי טוב, כל חידוש שנמצא בפיינטשופ פרו 2019 נוצר על בסיס רעיונות ובקשות שלכם – המשתמשים. בואו לראות למה פיינטשופ פרו 2019 הוא התחליף הידידותי למשתתף, ומתאים לכיס שלך לפוטושופ.

 

תוספות בלעדיות לחבילת האולטימייט

א. חדש ! פוטומיראז' אקפרסס

הפוך ללא קושי כל תמונה לאנימציה בעניין של דקות בעזרת התוסף. להביא את התמונות שלך לחיים זה פשוט וקל ברמה מגוכחת, וכיף בצורה ממכרת. השתמש בפוטומיראז' לייצר אנימציות תמונות שיגרמו לקהל יעד שלך להשאר בפה פתוח.

ב. חדש ! פיינטר חיונייים 6

תהפוך לאומן דיגיטלי ביחד עם פיינטר חיוניים 6. תוכנת הצביעה הידידותית למשתמש תהפוך את התמונות שלך לציורי שמן או פסטל מדהימים. או למד לצבוע, לצייר ולשרטט מאפס בסביבה מזמינה, בעזרת שימוש בעפרונות עטים ומברשות.

ג. חדש! צלול לחלוטין 3.5

סמוך על אבחון תמונות חכם כדי לזהות ולתקן פגמים במצלמה והגבלות אוטומטיות בעזרת "צלול לחלוטין" 3.5, התמונות שלך מרחק שניות משלמות הודות לטכנולוגיה זוכת הפרסים שעושה את כל העבודה במורכבת בשבילך, בלחיצה אחת בלבד!

ד. קורל אפטר שוט 3

למד במהירות עריכת תמונות מקצועיות בפורמטים מוכרים וקח שליטה על מגוון רחב מאוד של אוספים בקורל אפטרשוט 3. בצע תיקונים וליטושים קלים וחסוך זמן עם עריכה כמותית שתתן לך לבצע שינויים על אחת או אלף תמונות בבת אחת.

קורל האוסף היצירתי

הרחב את היכולות היצירתיות שלך עם מגוון רחב של מברשות, טקסטורות ומעל 100 רקעים. שדרג את פרויקטי התמונות שלך עם עיצובים של פרחים, שקיעות ועוד ביחד עם מגוון רחב של ציורי מברשות.

פיינטשופ פרו 2019

תוכנת ליטוש תמונות ועיצוב גראפי חזקה. תוצאות מרשימות.

צור תמונות מרהיבות יותר ועצב יצירות מקוריות בעזרת המגוון היוקרתי והמקצועי של כלי עריכת תמונות. בין אם אתה חדש לפיינטשופ פרו, או שאתה גורו של עריכת תמונות, יש סביבת עבודה שתתאים לרצף העבודה ולרמה שלך.

            סביבת העבודה החיונית – מצא את כל כלי הבסיס שאתה צריך לעריכת תמונות ועיצוב בסביבת עבודה זורמת שדרכה קל לנווט. זאת הסביבה המושלמת בשביל משתמשים חדשים ואנשים שמעוניינים לסיים את העבודה במהירות.

            סביבת עבודה מקיפה – תהנה מכל הכלים הקלאסים והמקצועיים לעריכת תמונות שמפרידה את פיינטשופ מהשאר. השתמשו בסביבת העבודה מלאת האפשרויות הזאת בשביל עריכת תמונות, עיצוב וניהול תמונות ברמה מקצועית.

צור השפעה בעזרת עיצוב תמונות ברמה מקצועית

תסתמך על מגוון רחב של כלים לעריכה מקצועית של תמונות ולליטוש תמונות.

שכבות ומסיכות

שכבות ומסיכות הינם גורם חיוני לעריכת תמונות מתקדמות, שילובים ועיצוב גרפי. השתמש במספר רב ולא הרסני של שכבות כאשר אתה עורך תמונה כדי ליצור מבנה תמונה הניתן לשינוי בקלות. צור מסכות כדי להראות או להסתיר חלקים מהשכבה, או לעמעם חלקים ביניהם, וליצור אפקטים מיוחדים עם דיוק.

כלי שינוי שיפור וייצוב

שנה את התמונות שלך בעזרת מגוון רחב של כלי הגדרה מחדש. שכוללים בהירות וניגודיות, מילוי אור, תיקון דהייה, איזון צבעים לבנים, צבעים וגוונים, הורדת טשטוש ותנועה, חידוד, תיקון צבעים ועוד. שנה את מרווח הצבעים בתמונה בעזרת כלי העיקולים והדרגות.

עריכת קבצי RAW

נהל ושמור מידע פנימי של קבצי הראו שלך, נותן לך יותר שליטה על המידע שמאוכסן בתמונות שלך. פיינטשופ פרו מעבדת הראו מעניקה לך יותר חופש לתקן מיקומים בעייתיים כמו דגשים שנעלמו בצילום או איזון הצל, כדי לקבל תוצאה באיכות גבוהה יותר.

סקריפטים ( עבודה אוטומטית)

עבודות שחוזרות על עצמן מעצבנות אותך? בעזרת היכולות החדשות של קורל פיינטשופ תוכל להאיץ פעולות של עריכה או עיצוב ע"י הקלטה של מספר פעולות ותוכל לבצע את פעולות אלו, באופן אוטומטי על כל תמונה.

פעולות כמויותיות

בצע עריכה על מספר רב של תמונות כדי לחסוך זמן. בצע בו זמנית שינויים כמו להוסיף סימן היכר, מסגרת לתמונה או פשוט לשנות גודל.

תיקון עדשות

תקן בעיות הקשורות לעדשות בתמונות שלך. השתמש בתיקון העדשות כדי ללבצע תיקון אוטומטי לעיוותים ובעיותיות בצבעים.

תמיכה בתוספים של צד שלישי

גלה עולם של אפשרויות יצירתיות בעזרת תמיד בתוספים(פלאג אין) צד שלישי, כולל תוספים של אדובי.

תמיכה בתמונות ב360 מעלות

ערוך תמונות שנלקחו במצלמת 360. יישר תמונת 360 בעזרת רוטציה או הפוך אותה למדורגת. הסר והחלף בכפתור אחד את החצובה בעזרת פיינטשופ פרו מילוי קסם, או צור אפקט דמוי כוכב לכת.

צור פרויקטי עיצוב מרשימים

בין אם אתה יוצר קולאז'ים, מעצב באנרים או גרפיקה, או מוסיף תוספות יצירתיות לתמונות, פיינטשופ פרו מלאה בכלים יצירתיים לאנשים יצירתיים. עצב עם טקסט, מברשות, טקסטורות, וציורים וכלי צביעה כדי ליצור במהירות עיצובים מושכי עין.

כלי עיצוב טקסט

הוסף טקסט לתמונות כדי ליצור פרויקטים מעניינים כמו מימס או ציטוט צמוד לתמונה. שנה פונטים, גודל, סגנון, כיוון כתב ועוד בעזרת כלי טיפוגרפי נרחב.

צייר צבע ומלא

צבע בעזרת אפילו יותר אפשרויות בעזרת המברשות המובנות, או ייבא מאדובי פוטושופ מברשות כדי להביא את הציור הדיגיטלי שלך לחיים. צייר בעזרת האילוסטרציה, והשתמש בפלטות צבעים חדשות, דפוסים ועוד כדי לקחת את העיצובים שלך לשלב הבא.

צור תבניות לעבודות הבאות שלך בקלות

אתה לא צריך להיות מקצוען כדי ליצור פרויקטים מקצועיים. הכן קולאז'ים, כרטיסי ברכה מותאמים אישית, תמונות למדיה החברתית, עלונים ועוד בעזרת תבניות מוכנות מראש. אין צורך להתחיל מאפס.

שפר כל תמונה עם תיקונים מהירים

פיינטשופ פרו מלא בתיקונים מהירים שישפרו את התמונה שלך בשניות. חתוך, יישר, שנה גודל ושפר את איכות התמונה או השתמש בתיקוני לחיצה עכשיו בשביל כל אלו בצורה אוטומטית.

חתוך ושדרג

חתוך עם בטחון. מחק בקלות אזורים לא נחוצים כדי לשנות את הפוקוס של התמונה בעזרת מדריכי קומפוזיציה בתוך התוכנה כמו יחס הזה וחוק השלישים! שפר את התמונה שלך יותר בעזרת ליטושי תמונה פופולארים – הכל בלי לעזוב את כלי החתוך.

ערוך תמונות בלחיצה אחת

אם אתה רוצה להוציא את הטוב מהתמונה שלך במהירות, תן לתיקון-בצעד-אחד לבצע איזון אוטומטי של כלל היכולות בתמונה בשביל תמונה מושלמת בקלות.

יישר תמונות ותקן נקודת מבט

השתמש בכלי היישור לתקן קו אופקי עקום בשניות, או בכלי תיקון נקודת המבט לגרום לתמונה להראות כאילו היא צולמה זווית אחרת.

ערוך פורטרט כמו מקצוען.

בצע שינויים קוסמטיים כדי להפוך את התמונה ללא רבב. הסר עין אדומה, צבע את השיניים בלבן, הפוך את העור לחלק יותר, הסר קמטים והוסף שיזוף.

שנה גודל של תמונות

בין אם אתה מעלה תמונות, שולח אותם להדפסה, או יוצר תמונות למתנות, פיינטשופ פרו הופך את שינוי הגדלים לפשוטה במיוחד. בחר ממספר של גדלים קבועים מראש, או שנה ע"פ פיקסלים, אחוזים או גודל דפים.

לטש או שחזר את התמונות האהובות עלייך

פיינטשופ פרו מספקת לך דרכים יצירתיות רבות ללטש את התמונות שלך. בין אם אתה רוצה להסיר שריטה קטנה, למחוק את כל הרקע, או פשוט לתקן עין אדומה, אתה תמצא את הכלי הספציפי שיעזור לך.

בודד חלקים בעזרת כלי הסימון המתקדמים שלנו

בחר ממספר רב של כלי סימון כדי לשנות או לעצב אזור מסוים של תמונה, או ליצור העתק של חלק מתמונה ולהדביק אותו בתמונה אחרת. השתמש במברשת הבחירה החכמה כדי ליצור בחירה אוטומטית ומדויקת על האזור אותו סימנת.

הסר פגמים, אובייקטים מפריעים והסחות דעות

חסל פגמים ואלמנטים בתמונה שאתה לא מעוניין בהם בעזרת שימוש במסיר האובייקטים או במברשת השיבוט. או נסה להשתמש בכלים מודעי תוכן כמו מג'יק מוב, או מג'יק פיל, כדי למלא באופן אוטומטי מקומות חסרים כאשר אתה מזיז או מסיר אובייקט מהתמונה שלך כדי שיתאים את עצמו לסביבה ולרקע.

שחזר תמונות ישנות או פגומות

גרום לתמונות ישנות להראות חדשות שוב. בחר במסיר השריטות כדי לתקן קפלים ושריטות בתמונות ישנים, או בכלי הפייד כדי לשחזר צבע לתמונות דהויות.

הוסף אפקטים בשביל תמונות שימשכו את הצופים

גרום לתמונות לבלוט בעזרת פילטרים יצירתיים. או צור אפקטים משלך כדי ליצור תמונות מקוריות. עיין במאות אפקטים, שכוללים תלת מימד, אומנותיים, תאורה והשתקפויות, להוסיף צל וגבולות לתמונות, או להפוך תמונות לשרטוט או ציור.

הפוך תמונה לשרטוט

צור יצירת אומנות בעזרתה של האינטליגנציה מלאכותית. "פיק טו פיינטינג" החדש של פיינטשופ משתמשים בטכנולוגיה חכמה על מנת לנתח את התמונה ולהפוך אותה לאומנות שמחקה את האומנים הגדולים. בחר ממספר של תבניות מוכנות מראש כדי ליצור את המראה של ציור מפורסם.

עומק ראיה ופוקוס סלקטיבי

הוסף טשטוש, שחק עם העומק שדה בתמונות שלך ובחר אובייקטים שישארו בפוקוס כאשר השאר נהיה מטושטש.

כלי וינטג' ורטרו

החזר לעולם את צילום הוינטג', משנות ה40 עד ה80 ביחד עם מכונת הזמן של פיינטשופ פרו. או נסה את מעבדת הרטרו לבצע אפקטים כיפיים, מלאים עם צבעים בוהקים, ניגודיות וקצוות מטושטשים או מקולפים. אפקטים של פילם שקיבלו השראה ממצלמות ישנות זוהי עוד דרך להשיג את המראה הישן לתמונות שלך.

אפקטים מיידים

התנסה באפקטים המיידים של פיינטשופ פרו. השתמש בתצוגה מקדימה על מגוון אפקטים כמו פילם, שחור לבן, אומנותיים ומסורתיים, לפני שאתה מבצע אותם על התמונה. בצע מספר פעולות כאלו כדי ליצור השפעה גדולה יותר.

למה בעצם פיינטשופ?

מתלבטים בין פיינטשופ לפוטושופ?

פיינטושופ מול פוטושופ

דרישות מערכת מינימליות

 • Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7 with the latest service pack (64-bit or 32-bit editions)

 • For virtualization: Microsoft Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 or later

 • For Pic-to-Painting: Windows 10 (64-bit) required

 • Intel Core i-series or AMD Phenom II and above

 • 4 GB of RAM (8 GB recommended for 360° photo and Pic-to-Painting plugin support)

 • 1 GB of available hard-disk space required (3 GB recommended for Pic-to-Painting plugin support)

 • 1280 x 768 resolution with 16-bit color display (1366 x 768 resolution with 24-bit or higher color display recommended). Up to 250 DPI supported with appropriate resolution display

 • DirectX 9 or higher compatible video adapter with the latest driver

 • Internet Explorer version 10 or higher

 • Internet connection required for online features and tutorial videos

 

 

:פורמטים נתמכים

AI, BMP, CAL, CALS, CGM, CLP, CUR, CUT, DCX, DIB, EMF, EPS, GIF, HDP, IFF, IMG, J2C, J2K, JIF, JP2,

 • JPC, JPE, JPEG, JPG, JPS, JPX, MAC, MPO, MRW, MSP, PBM, PCD*, PCT, PCX, PDF, PGM, PIC, PICT, PNG,

 • PNS, PPM, PS, PSD, PSP (PSP image files), RAS, RAW, RIF, RLE, SCT, SVG, SVGZ, TGA, TIF, UFO, WBM,

 • WBMP, WDP, WEBP, WMF, WPG**

 • RAW : 3FR,​​ARW, CR2, CRW,DCR, DNG, K25, KDC, NEF, NRW, ORF, PEF, RAF, RW2, SR2, SRF, X3F 

 • Export Formats Supported

 • BMP, CAL, CALS, CLP, CUT, DCX, DIB, EMF, EPS, AI, PS, GIF, HDP, WDP, IFF, IMG, JP2, J2C, J2K, JPC,

 • JPX, JPG, JIF, JPE, JPEG, MAC, MSP, PBM, PCX, PGM, PIC, PPM, PNG, PSD, PSP (PSPIMAGE FILES), RAS,

 • RAW, RIF, RIFF, RLE, SCT, CT, JPS, PNS, TGA, TIF, TIFF, WBMP, WBM, WEBP, WMF

 • *תומך בהתקנות 32 ביט בלבד

דרישות מערכת

להורדת גרסת נסיון

גרסת נסיון
bottom of page