top of page

WinZip 23

תוכנת כיווץ ושיתוף קבצים

  • חלץ את כל הפורמטים המוכרים

  • כווץ  המשקל של קבצים שאתה מעוניין לצרף לאימייל

  • הגן על קבצים עם אבטחה ברמה הגבוהה ביותר בשוק

  • גישה וניהול קבצים מהיר במחשב, ברשת ובענן

  • התחבר לDropbox, Google Drive, OneDrive ועוד...

?למה Winzip

אנחנו שמחים להציג בפניכם את - ווינזיפ 23
ווינזיפ® היא תוכנת דחיסת קבצים הפופולארית ביותר בעולם, עם ניסיון נרכש של למעלה מ-20 שנה כמובילה בתעשיית דחיסת הקבצים. לא תמצאו יישום דחיסת קבצים אחר  שהינו קל לשימוש באותה מידה או מציע מערך תכונות כל כך מקיפות וחדשניות העוזרות לכם לחסוך בזמן, לחסוך בגודל נפח הזיכרון ולשפר את פריון העבודה.

ל- ווינזיפ יכולות תפקודיות ההופכות את דחיסת הקבצים לפעולה קלה הרבה יותר, כמו גם פתיחת הדחיסה, קידוד של מידע חסוי, שיתוף קבצים בקלות ובזריזות, וגיבוי נתונים חשובים אוטומטית. באמצעות ארכיטקטורת תוכנה חדשה ורבת עוצמה, הגברת יכולות דחיסה, שימוש בממשק פשוט בהרבה, וגאדג'טים פורצי דרך בשולחן עבודה והמלווים ביכולת שיתוף קבצים משופרת, הרי שגרסה חדשה זו מייצגת את המיטב בטכנולוגיות של ווינזיפ.


 

 


באמצעות ווינזיפ ביכולתכם לשלוח דואר אלקטרוני, ולמזער את זמן ההעלאה/הורדה של קבצים. מסמכים דחוסים, גיליונות אלקטרוניים, מסמכי פידיאף, מצגות, וכל מה שתרצו ישקלו הרבה פחות מהגודל המקורי.

ווינזיפ מציגה ארכיטקטורה חדשה מגוונת התומכת ביכולות ביצוע משופרים, והמעניקה תוספת של כוח וגמישות פעולה למשימות דחיסת הקבצים שלכם. כשלרשותכם כלי עבודה קלים ויעילים של גרור ושחרר, התוכנה עוזרת לכם ליצור קבצים דחוסים בפורמטים הבאים: זיפ, זיפ אקס(קובץ הזיפ הקטן ביותר של ווינזיפ שפותח עד היום). אינכם בטוחים באיזה פורמט להשתמש, תנו ל-  ווינזיפ לבחור בשיטת הדחיסה שתתאים ביותר ותספק מקסימום יעילות! אתם יכולים אפילו ליצור קבצי זיפ בחילוץ עצמי, שהינם אידיאליים לשליחת דואר לנמענים שאין ברשותם ווינזיפ.

התוכנה מציעה יכולת דחיסת תמונות וצילומים מתקדמת מאוד. באמצעות הקלקה אחת, ביכולתכם לדחוס צילומים ותמונות גרפיות דיגיטליות ב20-25% מנפחם מבלי לאבד איכות או אמינות נתונים. הדבר מאפשר לכם שליחת קבצים מהר יותר והתאמה לכונן הפלאש שלכם, דיסק, או דיסק קשיח.


 

 


בנוסף לדחיסת קבצים, התוכנה פותחת ומחלצת מיידית תכנים ממגוון רחב של סוגי קבצים דחוסים, ובהם זיפ, Zipx, RAR, 7Z, BZ2, LHA, CAB, IMG, ISO, וכמעט כל קבצי הארכיב האחרים הקיימים.

 


  
Zip (.zip)
 Zipx (.zipx)
 RAR (.rar)
  7Z (.7z)
   BZ2 (.bz, .bz2, .tbz, .tbz2)
    LHA/LZH (.lha, .lzh)
Cabinet (.cab)
   Disc Image (.img, .iso)
  TAR (.tar)
  GZIP (.gz, .taz, .tgz)
ompress (.tz, .z)
   UUencode (.uu, .uue)
       XXencode (.xxe)
  MIME (.b64, .mim)
 BinHex (.bhx, .hqx)
  Most other compressed files

 

 


בנוסף לדחיסת קבצים ויכולת ביטול הדחיסה, התוכנה מציעה אפשרויות קידוד איי אי אס בכדי לעזור בהגנה על חומרים ונתונים רגישים ומניעת גישה ללא הרשאה, קידוד והגנה באמצעות סיסמה כאשר אתם מבצעים דחיסה, והכל בפעולה אחת! ביכולתכם אפילו לקבוע מדיניות סיסמה לבדכם והתוכנה תדאג לאכוף מדיניות זו על כל קובץ מקודד שלכם.

כאמצעי הגנה נוסף, התוכנה מוחקת בעצמה, או גורסת עותקים זמניים של קבצים מקודדים תוך שימוש בתקן האמריקאי (DoD 5220.22-M). פעולה אוטומטית זו מונעת יכולת אחזור ושימוש לרעה בקבצים מוגנים.

שיתוף קבצים
השתמש בתוכנה לארגן ולדחוס את הנתונים שלך בקבוצות הגיוניות ונוחות המושלמות לצרכי שיתוף! נפח קבצים קטן יותר משמעו העלאה/הורדה מהירים יותר וצירוף קבצים חסר בעיות אשר אינם יוצרים צפיפות ומחסומים אצל שרתי הדואר. באמצעות השימוש ביכולת הקידוד העוצמתית של התוכנה, ביכולתכם לצרף גם הגנה של סיסמה לקבצים דחוסים בכדי להגן על הנתונים שלך, ההופכים כך אידיאליים לשיתוף.

ב- ווינזיפ נכללים כלי דואר ודחיסה המאפשרים דחיסה, קידוד ושליחת דוא"ל מבלי שיהיה צורך לפתוח ולהשתמש ביישומים נוספים. זה מאפשר זרימה של עבודה ללא הפרעה ויכולת שיתוף קבצים באופן מאובטח וללא תפרים! התוכנה מספקת תמיכה מלאה למרבית כלי הדוא"ל ויישומי הרשת הקיימים – אשר ברגע שהוגדרו, ביכולתכם לדחוס ולשלוח קבצים כמעט מכל כתובת דואר אלקטרוני. בנוסף,  ווינזיפ כוללת גם יכולת שינוי והתאמת גודל תמונות המאפשרת, התאמת גודל, דחיסה ושליחת דוא"ל במהלך קל אחד!

גיבוי קבצים
התוכנה מנצלת במלואה את טכנולוגיית הדחיסה שלה באמצעות מכשיר גיבוי אוטומטי העוזר במניעת אובדן של נתונים. גבו את שולחן העבודה שלכם, מסמכים, תמונות, הודעות דואר וכו' באמצעות משימות הנקבעות מראש או באמצעות יצירת משימות גיבוי באמצעות האשף של התוכנה. ביכולתכם להגדיר את התוכנה כך שתגבה קבצי נתונים נבחרים וביכולתכם לקבוע לוחות זמנים לגיבויים אלו כך שיתנהלו אוטומטית וללא כל פיקוח. ביכולתכם לבצע את הגיבוי גם ב- דיסק או בכונן רשת, לשלוח בדואר אלקטרוני את הגיבויים שלכם אל מחוץ לאתר כמעט מכל כתובת דואר אלקטרוני, או להעלות את הגיבויים  לשרת חיצוני באמצעות יכולת ה- אף טי פי המובנית של התוכנה. ווינזיפ יכולה גם לשלוח לכם הודעות אוטומטיות עם השלמת המשימות.

קבצים דחוסים

פתיחת קבצים דחוסים

קבצים נתמכים

קידוד קבצים

למה ווינזיפ?
מה חדש?

מה חדש- WinZip 23

ווינזיפ 23 מציגה ארכיטקטורה חדשה רבת עוצמה לקבלת יכולת דחיסה משופרת בהרבה, ממשק משתמש יעיל עם כלי שולחן עבודה חדשים וחדשניים ההופכים את התוכנה אפילו נוחה יותר לשימוש, עם שיפורים משמעותיים בשיתוף קבצים, ויכולת נוספות רבות. אין פלא כי עם כל התועלתיות והיעילות של התוכנה, היא באופן ברור היישום המוביל עבור דחיסת קבצים, קידוד, שיתוף וגיבוי נתונים.

ארכיטקטורת ביצועים
לשיפור הטכנולוגיה האיכותית של התוכנה, התוכנה משלבת כעת בתוכה ארכיטקטורה חדשה המעוצבת כך שתאפשר קידום משמעותי בביצועי הדחיסה. שיפורים אלו שולבו לתוך מסגרת העבודה, הגבירו דרמטית את מהירות הדחיסה והקידוד והקטינו משמעותית את פרק הזמן שלוקח לדחוס קבצים גדולים, ו/או קבוצות של קבצים.

 חדש ארכיטקטורת הביצועים המיועדת לקבלת דחיסה במהירות גבוהה, בנויה על מסגרת פעולה של התקן תקע  עבור שיפורים משמעותיים בדחיסת קבצים וקידוד.

פריצת דרך בשימושיות
בנוסף להתקדמות המשמעותית שחלה בעיצוב ממשק המשתמש, מציגה ווינזיפ מהפכה גם בתחום הדחיסה ושיתוף קבצים באמצעות גאדג'ט בשולחן העבודה. כלי חדשני זה הוא השער המהיר לביצוע משימות דחיסה מרכזיות. כעת ביכולתכם לדחוס, להתיר דחיסה ולשלוח בדואר אלקטרוני מבלי לפתוח את יישום ה- ווינזיפ עצמו – פשוט גרור ושחרר אל תוך טאב גאדג'ט שולחן העבודה המתאים לקבלת דחיסה מיידית, התרת דחיסה ויכולות שליחת דואר אלקטרוני.

 חדש  עיצוב תפריטים מעודכן עם איקונים אינטואיטיביים המשפרים את ממשק המשתמש של  התוכנה, והופכים אותה קלה יותר לשימוש ולספק כך חוויית משתמש עוד טובה בהרבה.

 חדש   גאדג'ט שולחן העבודה הטאב כווץ/חלץ מספק יכולת ביצוע מיידית של דחיסה/ביטול דחיסה. גרור קובץ או קבוצת קבצים אל תוך הגאדג'ט ליצירה מיידית של גרסה דחוסה בשולחן העבודה שלכם. (או בתיקיית המקור). באותו אופן, פשוט גרור את הקובץ הדחוס לתוך הגאדג'ט לביטול דחיסה מיידי ופתיחת תכניו אל שולחן העבודה שלך או אל תיקיית המקור.

 חדש  הגאדג'ט בשולחן העבודה של "כווץ ושלח במייל" מספק שער כניסה אקספרס ליכולות משלוח הדוא"ל המופלאות של ווינזיפ, גרור קובץ או קבוצת קבצים לתוך הגאדג'ט לקבלת דחיסה ושליחה מיידיים באמצעות האפשרויות ולחשבונות הדואר המיועדים.

שיתוף קבצים משופר
באמצעות מספר הקלקות קלות ווינזיפ מאפשרת לכם דחיסה וקידוד של מערכת קבצים כקבצים מצורפים, לחבר מסר נלווה ולשלוח את הדוא"ל על המקום – והכל ישירות מחלון התוכנה מבלי שעליכם לפתוח כלל את תוכנת הדואר עצמה! והתוצאה? אתה חוסך בזמן ובצעדים מיותרים בעודכם מבטיחים כי הקובץ בו אתם רוצים לשתף הוא קטן יותר, בטוח יותר וניתן לשליטה וניהול.

 חדש  תכונת הדחוס ושלח מאפשרת לכם יצירת קובץ זיפ ולצרפו להודעת דואר במהלך פשוט אחד. התוכנה פותחת חלון להודעה ומצרפת אליה את קובץ הזיפ החדש שלכם. הוסיפו הערה משלכם, רשמו כתובת ולחצו על "שלח".

 חדש מתאים (משנה) הגודל נבנה אל תוך האופציה "כווץ ושלח במייל".
באמצעות הקלקה אחת, התוכנה תתאים את מידות התמונות ברזולוציה גבוהה שברצונכם לשלוח לפני שיצורפו אל הודעת הדואר האלקטרונית שלכם, כך שהם נשלחים אפילו מהר יותר ואשר גודלם מותאם לגודל האופטימאלי המתאים למסכי מחשב סטנדרטיים.

 חדש  תמיכת דואר רשת מובנית נכללת כעת בתפקודיות של כל הודעת דוא"ל של  ווינזיפ על מנת לספק שימושיות וגמישות מכסימליים. בנוסף לתמיכה בתוכנת אאוטלוק של מיקרוסופט, ווינזיפ 22 מגיעה כשהיא מוכנה לעבודה עם שירותי דואר רשת הפופולאריים הבאים: יאהו, ג'ימייל, ו- הוטמייל. כעת ביכולתכם לדחוס, לקודד, ולשלוח קבצים מכתובת הדואר האלקטרוני, הכל ללא צורך בפתיחת תוכנת גלישה ברשת או להיכנס לחשבון דואר הרשת שלך.

 חדש  תמיכה נוספת בדואר עבור שירותי דואר אחרים, מערכות דואר וכתובות אי אס פי אינדיבידואליות. משתמשים בשירות דואר אחר? אין בעיה! התוכנה מספקת אפשרויות הגדרה המעניקות גמישות לשליחת קבצים דחוסים ישירות מתוך חלון התוכנה באמצעות שימוש בכל כתובת דוא"ל כמעט, והכל מבלי לפתוח כל יישום נוסף.

 חדש  תמיכת יכולת גיבוי משופרת בבחירת האפשרות גיבוי מקצועי*. כעת מתירה האפשרות לקבצי גיבוי וקבצי לוג בכדי שיישלחו אוטומטית בעת השלמת גיבוי משימה כמעט מכל כתובת דואר אלקטרוני שתציין.

דרישות מערכת מינימליות

חלונות ויסטה,7,8,10 • 

אינטרנט אקפלורר 8 ומעלה •

דרישות מערכת
bottom of page