top of page

חבילת הגרפיקה של קורל דרו 2019

לוינדוס ולמק

חדש!

דירוג קורל דרו

תוכנת עיצוב גרפית

  • אפקטים גמישים, לתמונות ואובייקטים וקטורים

  • יותר שליטה על אויבייקטים, שכבות ועמודים

  • שיפור תהליך העבודה עם פיקסלים לטובת מסמכים עם דיוק מרבי

  • חדש בחבילה! האפשרות לעבוד בדרך עם CorelDRAW.app

מחיר : 2,800 ש"ח כולל מע"מ לגרסא מלאה

1,700 ש"ח כולל מע"מ לגרסאת עדכון

מה חדש ב2019?

יותר דיוק ושליטה

שדרוג! חלון האובייקטים

2.jpg

ניהול אלמנטים, שכבות ודפים שונה מהבסיס. חלון האובייקטים החדש נותן לך שליטה ישירה על מבנה המסמך וגישה מהירה למרכיבים שלו.

צפה בסרטון

שדרוג! עבודה במרחב עבודה כולל פיקסלים

וודאו שכל הגרפיקה לאינטרנט מתאימות בצורה מושלמת ברמת הפיקסל. יישר את קווי מתאר פיקסל לפינות העמוד שלך כך שכל גרפיקה שתייצא תהיה בעלת גבולות חדים. ובעזרת הצמדה לקווי המתאר להפוך צורות למושלמות.

צפה בסרטון

1.jpg

יותר חופש לחקור וליצור

4.jpg

נסה, שנה, וגלה דברים חדשים בעזרת אפקטי ביטמאפ – גם על וקטורים וגם על תמונות, ללא שינוי תמונת המקור או האובייקט. חלונית האפקטים החדשים בProperties docker היא הבסיס לכל העריכה אשר ניתנת לשינוי.

צפה בסרטון

חדש! אפקטים ללא שינוי שכבת הבסיס

חדש! תבניות

תהנה מחלונית Open from Template חדשה עם מגוון ענק של תבניות מחודשות, אשר ניתנים להורדה בחינם דרך Get More במסך הפתיחה. כרטיסי ביקור, באנר לאתרים ותבניות לברושורים ופרסומות ולעיתונים בלחיצת כפתור.

3.jpg

יותר שדרוגים שהמשתמשים ביקשו

שדרוג! תמיכה בpdf/x

חבילת הגרפיקה של קורל דרו 2019 מציעה מגוון רחב יותר של ייצוא לPDF . עם תמיכה בpdf/X-4 מבטיחה ייצוא קל של קבצים אשר תואמים למגוון הרחב ביותר של מכשירים

שדרוג! ממשק משתמש

נצלו את התפריטים שכעת ניתן לנווט בהם בקלות יתר. מצא והחלף אובייקטים ועוד ביעילות, תהנו מחווית הדפסה רציפה ונוחה ועוד.

שדרוג! ביצועים ויכולות

עבדו עם קורל דרו במהירות ובזמן תגובה קצר יותר. תהנו משיפורי ביצועים בעריכת טקסט, זמן פתיחת התוכנה, זמן פתיחת קבצים, עיבוד גרפי ועוד.

7.jpg

אל תתן לעמדת העבודה שלך לעצור את הדמיון

הפוך רעיונות טובים לעיצובים מעולים, ברגע שאתה חושב עליהם ביחד עם CorelDRAW.app. חדש כחלק מחבילת הגרפיקה של קורל דרו 2019, אפליקצית האינטרנט החזקה הזו מאפשרת לכם גישה לעבודה מכל מקום ומתי שנוח לכם. פשוט התחברו לCorelDRAW.app ברגע שאתם רוצים להראות ללקוח רעיון מכל מכשיר נייד, או צרו על הדרך כאשר אתם לא ליד המחשב.

צפו בסרטון

עצב תוך כדי תנועה

צור עיצובים חדשים, וגש לקבצים שלך כאשר אתה לא ליד המחשב

שמור לענן

אכסן את העבודה שלך בענן, כך שתוכך לגשת ולשתף אותה מכל מערכת, בכל זמן

ייבוא וייצא בקלות

עם תמיכה בcdr,PDF,PNG,JPEG, SVG לייבוא וייצוא, אין צורך להסתבך

כדי להתחבר לאפקליקציה קורל דרו, בקרו ב www.coreldraw.app והשמתמשו באותו שם וסיסמה שבחרתם על מנת להרשם לחבילת הגרפיקה של קורל דרו 2019

8.jpg

אפשרויות שלא תמצאו בשום מקום אחר

חבילת הגרפיקה של קורל דרו מלאה בכלים שיחסכו לכם זמן, אשר לא קיימים בתוכנות אחרות, או דורשים תוסף חיצוני. צפו באפשרויות המיוחדות לקורל דרו.

פוינטילייזר

סימטריה

צור מגוון רחב של עיצובים סימטריים, החל מאובייקטים פשוטים עד לאפקטי קליידוסקופ מורכבים בצורה מיידית, והעצם את היעילות שלך בעבודה ע"י אוטומציה של פעולה שבדר"כ דורשת זמן רב.

צפה בסרטון

included-symmetry-2019.jpg

צור פסיפס וקטורי באיכות גבוהה מכל מספר של וקטורים או תמונות בעזרת מספר קליקים. שואב השראה מטכניקת הציור פוינטיליזם(קישור ויקיפדיה), אשר משתלבת בצורה מעולה בוינלים לרכבים, פרויקטי עיצוב חלונות ועוד.

צפה בסרטון

included-pointillizer-2019.jpg

הצללה אינטראקטיבית

לייב סקצ'

שחקו עם הצללות ביחד עם העכבר שלכם בעזרת Drop Shadow Tool,אשר מונע את המטלה המפרכת של סידור ההצללה עם חלון הגדרות. אידיאלי לאלו שעובדים עם מכונת חיתוך ופלוטרים, Block Shadow אשר ייחודי לקורל מאפשר הוספת צללים וקטורים לאויבייקטים וטקסט, אשר מורידים באופן משמעותי את מספ הקווים והנקודות בצללים.

צפה בסרטון

שרטט ועצב על הדרך! LiveSketch הינו כלי מהפכני שמנצל בינה מלאכותית ושאיבת מידע כדי להמיר שרטוט חופשי לוקטורים מדויקים בעזרת מכשירים תומכי מגע.

צפה בסרטון

included-shadow-effects-2019.jpg
included-livesketch-2019.jpg

עימוד

מצאו את כל הכלים שתצטרכו על מנת לבנות תבניות לברושור, מסמכים עתירי עמודים ועוד. שמרו מקום לטקסט וגרפיקות, או השתמשו בכלי Placeholder Text כדי ליצור הדמייה של עמוד כדי לראות איך הטקסט יראה.

עריכת תמונות

תיקונים ושיפורים לתמונות בעזרת כלי עריכת התמונות של פוטופיינט המבוססת על שכבות. תקן צבע וגוון, הסר אי שלמויות, תקן נקודת מבט ועוד. בעזרת AfterShot תוכל ליצור תמונות HDR ממצלמת הRAW שלך.

page-layout.jpg
typography.jpg

טיפוגרפיה

סדר טקסט בצורה יפיפייה בעזרת אוסף כלים שנועדו לעיצוב טקסט. הוסף אפקטים לאותיות כמו הצללות וקונטור, הצמדה לצורות ועטיפה סביב אובייקטים. תהנו מתמיכה מלאה בטיפוגרפיית OpenType ועוד.

צבעים, מילויים ושקיפות

הוסף צבע בקלות למילויים ולקווים בעזרת שימוש בפלטות צבעים, או ייצר צבעים מבוססים על הרמוניית צבעים. שנה את השקיפות של אובייקט ומלא אותו בגרדיאנט, דפוס, און מילויי מש ועוד.

עיצוב ואוסף עיצובים

החלונית החדר של ניהול עיצובים מאפשרת בקלות לנהל אוסף של אפקטים שביצעתם על אובייקט או מסמך, ולהעתיקו לכל מקום שתרצו, בין אם זה מסמך באותו עיצוב, או אובייקט בחלון אחר

תוכנת קורל דרו
הורדת גרסאת נסיון

למידע נוסף בנוגע לחבילת הגרפיקה של קורל דרו 2019 לוינדוס ומק,  צרו קשר בפלאפון 052-36-80-100

bottom of page