top of page

סביבת עבודה חדשה, שנועדה להיות פשוטה וקלה לשימוש• 

אפשרויות נוספות לעריכת מסך מוצל• 

כותרות תלת מימד• 

תיקון זוויות צילום, מצלמה רועדת, אורה בלא מאוזנת ועוד• 

אפקטי יוקרה חדשים• 

שיפרנו את יכולת עריכת וידאו ב360 מעלות• 

 

 

 

 

 

 

מחיר  : 750 ש"ח 

למה וידאו סטודיו?

Corel® VideoStudio® Ultimate 2018

?למה בעצם לרכוש

 

תהנה מאפשרויות חדשות ושדרוגים שיהפכו את עריכת הוידאו שלך לפשוטה וכיפית

על הטיים ליין, עבדו בצורה רציפה בשימוש ב-2 מסכים ותצללו לחווית העיצוב שתמיד רציתם. וידאו סטודיו אולטימייט 2018 הוא כיף, גמיש, ומספק כל מה שאתם צריכים כדי לערוך וידאו וליצור סרטונים מרשימים ב4קיי וברזוולציה גבוהה .האפשרויות שאתה מכיר ואוהב השתפרו להיות אפילו טובות יותר, כדי לגרום לעריכת סרטונים להיות פשוטה ומהנה יותר. לחתוך מקטעים, לשנות גדלים ומיקומים לא היה פשוט יותר כמו עכשיו. שיפורים משמעותיים ביכולת הקירוב והריחוק של המשתמש. גם משתמשים ותיקים וגם משתמשים חדשים יהנו מהיכולות התאמה אישית והגמישות. הפשטנו את סביבת העבודה ושמנו אתכם בשליטה על קיצורי הדרך שיופיעו בחגורת הכלים המרכזית, כדי לספק גישה מהירה לכלים שאתם משתמשים לרוב. 

 

 

הוסיפו אפקטים מיוחדים, פילטרים, וכותרות שמספרות את הכל

.הכנס מספר סרטונים בו זמנית ביחד עם האפקט מסך מפוצל החדש. צור אפקט דרמתי בעזרת שינוי מהירות הוידאו, הכנסת מוזיקה לסרטון, והוסף מעברים מותאמים אישית—אפילו הכנס כותרת כמו בקולנוע בעזרת יכולות הכותרת המורחבות שיש לוידאו סטודיו 2018, עם האופציה לכותרות בתלת מימד. תקן בבעיות כמו סרטונים רועדים, או עיוותים בסרטים, והפוך במהירות כל תצלום מהיר למשהו שתהיה גאה להציג! אתה תהיה מופתע ממה שאפשר ליצור בסטודיו בוריס וכמובן ניובלו ופרודאד התוספים היוקרתיים של וידאו סטודיו.קורל וידאו הינה תוכנת עריכת סרטונים מוכרת בשל היותה קלה ופשוטה עם הרבה אפשרויות. ערוך עם יותר מ2,000 אפקטיביים ייחודיים הניתנים לשינוי, פילטרים וכותרות כדי לגרום לוידאו שלך להראות במיטבו.

 

עבור לליגה של הגדולים, ותתחיל לערוך את הסרטונים ממספר זוויות

.אפילו שילוב סרטון עם מוזיקה מממספר מקורות נהיה פשוט יותר מתמיד. לוידאו סטודיו יש את כל מה שאתה צריך כדי לערוך את הסרטון שלך ב360 מעלות; הוסף במהירות כותרות, חתוך קצוות מהסרטון, ואפילו תראה תצוגה מקדימה של הסרטון ב360 מעלות לפני שאתה מייצא אותו לערכת מציאות מדומה, מעלה ליוטיוב 360 או ממיר לפורמט רגיל. לוידאו סטודיו אולטימייט 2018 יש משהו בשביל כל עורך וידאו, בין אם אתה חדש בעריכת וידאו, או עורך סרטים כבר שנים .  צור הדמיית הילוך איטי או הילוך מהיר בעזרת כלי הסטופ מושן. הסרנו את כל המגבלות בינך לבין חופש יצירתי מושלם. הוסף פוקוס לאלמנטים בוידאו שלך בעזרת זיהוי תנועה או מסיכות וידאו בעיצוב אישי. צור אנימציות, פריים אחר פריים, עם יכולת השינוי מנח זמן

 

מאות אפקטים ותבניות מקצועיים לבטא את היצירתיות שלך

שכללנו את התוכנה כדי לעזור לך ליצור כותרות אלגנטיות וכותרות תלת מימד. התוסף קל לשימוש ומספק תוצאות מעבר למה שאתה מכיר. עם תוספת האפקטים של חבילת האולטימייט, פשוט לגרור לאיפה שאתה רוצה, כל אפקט נוח וקל לשימוש, לכל סיטואציה שתתקל בה. עם מעל ל1,000 אפקטים, תגיע בוודאות לתוצאות הרצויות אתה תהנה מאפקטים מיוחדים ששוים למעלה מ900 ₪ ברכישת התוכנה בחינם! תחווה את מאות תבניות מקצועיות ואפקטים בלעדיים לוידאו סטודיו 2018 אולטימייט. תקן כמעט כל בעיית וידאו, או שדרג את הצבע בהפקה הבאה שלך בעזרת שימוש בתוספים שהכללנו מחברות המובילות בתחום

 

.הסרטון הבא שלכם יבלוט בזכות איכות שמע ומוזיקה ברמה מקצועית

וידאו סטודיו אולטימייט 2018 גורם לך להראות (ולהשמע) בצורה הטובה ביותר שאפשר. קיימת האפשרות להנמיך כל מוזיקת רקע ברגע שהמחשב מזהה מקטע דיבור, כדי שתהיה בטוח שמה שאתה אומר תמיד ישמע. . הוסף בקלות שכבת מוזיקה בשביל תחושת המסך הגדול. חושב איך ליצור סרטוני הדרכה או הסברה? בעזרת כלי עיגון השמע תנו לפרויקט הבא שלכם לשיר ע"י הוספת מוזיקת רקע מהמאגר הכלול שכבר נמצא בתוך קורל וידאו סטודיו. השתק קליפים או פצל אודיו ישירות מציר הזמן, או אזן במהירות את גובה השמע של הקליפים בעזרת שימוש בכלי האיזון

 

.שיפור היכולות ותמיכה בפורמטים במרחק לחיצה

וידאו סטודיו מיועד לטכנולוגיות האצת וידאו האחרונות. האצת חומרה מתקדמת מנצלת את היכולות של הכרטיס הגראפי, אינטל ו- נוידיה מאפשרות להאיץ באופן דרמטי את תהליך הרינדור לקבצים פופולאריים. תהנה מעריכה מהירה וחלקה יותר של סרטי 4קיי ופלייבק בכל בפרויקט הודות טכנולוגיית הפרוקסי החדשנית. בזמן שהקובץ ברזולוציה הגבוה שלך נשמר בשביל הייצוא, תערוך עם קבצים קטנים יותר כדי לשפר גם את המהירות וגם את הביצועים. כנס במהירות לעריכה של כמעט סוג של מדיה. וידאו סטודיו מממשיך להתעדכן ביחד עם הפורמטים החדשים שיוצאים, עם תמיכה בסרטוני סטופ מושן וסרטי 360. הוספנו גם תמיכה בסרטונים מאוזנים, כדי שתוכלו לערוך סרטונים מהפלאפון בלי להוסיף קצוות שחורים. אנחנו עושים את זה קל, כדי שאתה תשיג את התוצאות הטובות ביותר.

 

.הוסף תוכן מותאם אישי למצגות, לאתרים ולסרטים

!הוסף תוכן מותאם אישי לאתר, ערוץ או מצגת. הקלט את המסך שלך כדי ליצור סרטוני הדרכה או הדגמות בקלות. עם תוכנת צילום המסך שבאה ביחד עם וידאו סטודיו, אתה יכול בקלות להגדיר אזור על המסך שלך, או חלון ספציפי ולהקליט ביחד עם האודיו והמיקרופון שלך. ברגע שצילמת את התוכן, ערוך בחופשיות בוידאו סטודיו והוסף כותרות, חתוך מקטעים ועוד. ברגע שאתה מרוצה עם התוצר הסופי, שמור אותו באחד מבין כל הפורמטים המוכרים ביותר ברשת, ושלח בקלות לכל מקום שתרצה. להכין סרטוני הדרכה לאתרים לא היה פשוט יותר

 

!צור סרטון שקופיות וסרטים ב3 צעדים פשוטים

צור סרט או מצגת בדקות בעזרת פאסט פליק , תוכנת יצירת השקופיות ב3 שלבים. פשוט בחר סגנון, הוסף את המדיה, ושתף את הסרט לפייסבוק, יוטיוב או לכל מקום אחר.

.צריבה לדי וי די באיכות גבוה עם תפריטים, פרקים ומוזיקה

תפריטי די וי די, בחירת סצנות, ומאחורי הקלעים הם לא רק בשביל המקצוענים. ביחד עם וידאו סטודיו, הפוך את הסרטונים הביתיים שלך ותן להם אריזה מקצועית כפי שמגיע להם. צרוב את הפרויקטים לדיסק ביחד עם מיי די וי די וצור במהירות די וי די מעוצב אישי עם תפריטים, פרקים ומוזיקה. חדש בוידאו סטודיו 2018, סמן בדיוק איפה מתחיל כל פרק על הטיים ליין כדי לזהות בקלות. עם יותר מ-100 סגנונות מוכנים לבחור מהם, וידאו סטודיו עוזר לך לבחור את הסגנון הנכון. הכל על מנת שתוכלו לשתף עם חברים ועובדים את התוצרים הטובים ביותר.

 

.למד מהטובים ביותר, גישה חינמית להדרכות ולחומר לימודי

.למד ככל שתתקדם וצור סרטונים מרשימים ישר מההתחלה! קבל עזרה כשתצטרך אותך הישר מחלון ההתחלה של וידאו סטודיו. תחקור מגוון רחב של מדריכים עוזרים ומעוררי השראה בשביל מתחילים ומתקדמים. השתמש בפקודת החיפוש כדי למצוא נושאים חדשים ללמוד עליהם או שתצטרך לקהילת וידאו סטודיו העולמית ותשאל שאלות כדי ללמוד מחוויות משתמש. כלים קלים להבנה ומאגר מידע רחב מאפשרים לך לפתח את היכולות שלך, כדי שכל סרט יהיה טוב יותר מהשני

למה וידאו סטודיו?

דרישות מערכת מינימליות

 חלונות 10 , חלונות 8.1 או חלונות 7 (מהדורת 32 סיביות או 64 סיביות), עם ה-סרביס פק העדכניות ביותר.•

מעבד Intel Core i3/5/7 or AMD A4 3.0GHz•

Intel Core i7 אוAMD Athlon A10 בשביל 4K ותמיכה במספר מצלמות•

ג'יגה זכרון ראם 4 מומלץ 8 ומעלה•

 8 ג'יגה של מקום פנוי בכונן הקשיח•

צג ברזולוציית 1280 X 768 ומעלה•

חיבור אינטרנטי•

כונן דיוידי להתקנה מתקליטור•

חלק מהאפשרויות דורשות מערכת 64 ביט•

:פורמטים נתמכים

Video: AVI, DivX*, DV, DVR-MS, HDV, HEVC (H.265), M2T, M2TS, M4V, MKV, MOD, MOV (H.264), MPEG-1/-2/-4, MXF, SWF*, TOD, UIS, UISX, WebM, WMV, XAVC, XAVC S, 3GP, Non-encrypted DVD titles

Audio: AAC, Aiff, AMR, AU, CDA, M4A, MOV, MP3, MP4, MPA, OGG, WAV, WMA

Image: CLP, CUR, DCS, DCX, EPS, FAX, FPX, GIF87a, ICO, IFF, IMG, JP2, JPC, JPG, MAC, MPO, MSP, PBM, PCT, PCX, PGM, PIC, PNG, PPM, PSD, PSPImage, PXR, RAS, SCI, SCT, SHG, TGA, TIF/TIFF, UFO, UFP, WBM, WBMP, WMF, 001, Camera RAW

דרישות מערכת

להורדת גרסת נסיון

גרסת נסיון

שפרו את יכולות העיצוב

CorelDRAW 2019 הינה תוכנת גראפיקה מובילה בתחומה, בעלת קהל של מיליוני מעצבים, בעלי עסקים, ומקצוענים בעולם. היא מאפשרת חווית עיצוב רציפה לעיצוב וקטורי, תבניות עיתונים, אילוסטרציות, עריכת תמונות, הפיכת תמונות לוקטור, הדפסה מסחרית, טיפוגרפיה אומנות ועוד. עצבו ובנו פרויקטים בבטחון עם תוצאות מרשימות.

למה לבחור בתוכנת העיצוב קורל דרו?

חופש בחירה

תעבוד איך שאתה רוצה, איפה שאתה רוצה

צור מתי ואיפה שההשראה שלך תבוא לידי ביטוי. תהנה מיכולות מיוחדות שפותחו במיוחד עבור מערכת ההפעלה שבשימושך – בין אם אתה מעצב גרפי במאק, או בוינדוס – ועם אפשרות לעבוד בדרך עם CorelDRAW.app. שלוט בכל האספקטים של חווית העיצוב, מההתחלה ועד הסוף. תתחיל מהחופש בין בחירה במנוי שנתי, או מנוי קבוע, ועצב את דרכך לקו הסיום עם כלים מגוונים. זה הכל בשבילך!

מקצועי ומקיף

עצב כמו מומחה עם חבילת כלים מורחבת

בטא את עצמך עם החבילה המקיפה של כלי עיצוב גראפים מקצועיים. בשביל עיצוב וקטורי, עריכת תמונות, עיצוב תוכניות, טיפוגרפיה ועוד כל כך הרבה, החבילה המגוונת הזו עושה הכל. בעבודה, בבית או בדרך לכל מקום, הגשם את כל צרכי העיצוב שלך עם הכוח והדיוק של חבילת הגראפיקה של קורל דרו 2019.

 

יצירתי באופן מושלם

קח שליטה יצירתית מלאה על תהליך העיצוב שלך.

הפק אילוסטרציות מקוריות, חתימות, ולוגואים גם להדפסה וגם לאתרים. מצא את הדרך שנוחה לך בעזרת מגוון רחב של תבניות מסמכים, עיצובי עמוד וכלים וקטורים, ותהנה מאפקטים לא הרסניים לוקטורים ועיצוב תמונות. התאם אישית את ממשק המשתמש, כלים, תבניות ועוד הרבה כדי להפוך אותם לשלך.

 

פשוט ללמידת וקל לשימוש

למדו במהירות בעזרת ממשק עבודה ידידותי למשתמש

עשה את זה נכון בפעם הראשונה. כנס בקלות לסביבה ידידותית ולקהילת קורל שיראו לך את הדרך. האוסף העוצמתי של תוכנות מלא בכלים אינטואטיביים, חומר למידה, ופרויקטים לדוגמא, על מנת לוודא שתוכל להתחיל בקלות ולהצליח במהירות. תהנה מטיפים שנונים בזמן שאתה עובד ביחד עם Hint Docker, שילמד אותך איך להשתמש בכלים בעת שאתה בוחר אותם. או נסה אחד ממגוון התבניות היצירתיות והחדשות שלנו כדי ליצור במהירות פוסטרים, כרטיסי ביקור, תמונות למדיה החברתית ועוד, בלי הצורך להתחיל מאפס. קורל דרו נמצא פה כדי לעזור.

 

תמיכה טכנית בעברית

לא עוד לחכות מספר ימים לתמיכה מחו"ל

קבלו תשובה לבעיות שלכם במהירות, ובעברית. לא עוד טרטורים מול נציגים ממדינות שונות, עם זמנים הפוכים מישראל. המענה שאתם צריכים זמין יותר מתמיד.

1

2

3

4

5

1

1

5

bottom of page