top of page

Pinnacle Studio 22 Ultimate

תוכנה לעריכת וידאו מקצועית

!מעל ל2,000 אפקטים בנוסף לאפקטי פרימיום כלולים במחיר•

4Kתלת מימד ו  HD עריכה ללא הגבלה של•

סביבת עבודה חדשה•

מעברונים חדשים•

בחירת צבעים•

עבודה במספר וידאו בו זמנית•

תיקונים לעדשות רחבות ועוד•

 

 

מחיר:550 ש"ח

?למה דווקא לערוך וידאו עם פינקל

פינקל סטודיו 22 אולטימייט

סיבות עיקריות לקניה

 

א. אפקטים יצירתיים חדשים! תהנה מפילטרים אקטים ועוד.

פינקל סטודיו 22 מלא ביכולות חזקות ומקצועיות כדי לעזור לך לערוך סרטים כמו מקצוען. צור הפקות מרשימות מקצה לקצה ברזולוציה גבוהה או שתף את הדגשים מחוויה או טיול שעשית ותציג מספר של סרטונים בו זמנית עם המסך המפוצל הדינמי החדש. עם יכולת מסגרת חדשות יש לך יכולת להכניס חיים לסרטון שלך כמו שלא דימיינת בחיים. בצע מעברונים בין סצנות או הדגש תמונה מסוימת בוידאו שלך בשביל אפקט מיוחד. תקן צבעים במהירות והפעל אפקטים אומנותיים כדי להציב אווירה מסוימת לסרטונים. הפוך כל סרטון להפקה באיכות של סרטים עם יכולות רמות הצבע החדשות. האפשרויות הם אינסופיות כאשר מדובר בפינקל 22 אולטימייט.

 

ב. שיפור ! עריכה בטיימליין עם רצועות ללא הגבלה

פינקל סטודיו 22 גורם לעריכת וידאו שלך לזרום ומאפשר לך לגשת בקלות לכלים שאתה זקוק עם הכוח והדיוק שאתה רוצה. לא רק שאתה יכול לגרור ולהדביק לטיימליין, אבל עכשיו אתה יכול גם להכניס סרטונים עם 3-4 נקודות עריכה. סגנן בצורה שאתה רוצה את האפקטים שלנו, כדי ליצור גימור מקצועי – כולל עבודה עם רזולוצייה גבוהה ו4קיי. ערוך עם מספר לא מוגבל של רצועות עם שליטה מדויקת על איך אתה מספר את הסרטון שלך, כולל אפילו קיצורי דרך מותאמים אישית. צור אפקט פייד(העלמות) עם יכולות השקיפות החדשות והוסף תנועה לסרטונים שלך בעזרת זום והזזה של המצלמה. פינקל סטודיו הינו עורך וידאו שמעוצב לנוחיות שלך כדי ליצור סרטונים ופרויקטים כפי שאתה רוצה, ותוציא תוצאות מקצועיות.

 

ג. אפקטי ווידאו חדשים שידהימו את הקהל שלך.

עם יותר מ-2,000 אפקטים ברמה מקצועית, ועוד 1,000 אפקטים ב"ניובלו אף אקס" פינקל סטודיו אולטימייט הוא הבחירה המושלמת בשביל יצירתיות אינסופית. תקן בעיות נפוצות בוידאו, ייצב סרטונים שזזים, הפוך שמים אפורים לכחולים ועוד, עם אפקטים חזקים ומקצועיים וקלים לשימוש. העצם את התמונות שלך, תקן צבע, והגדר את האווירה בעזרת "קולור גרדינג" הבסיסי שלנו, או הדגש צבע מסוים ומשוך פוקוס לאוביקט מסוים בעזרת "סלקטיב קולור". הוצא את התאורה הטובה ביותר בכל סצנה, ותשקול לשנות את האווירה ביחד עם הכותרת ושכבות, או הוסף מוזיקת רקע כדי להגביר את הוליום של הסרט. עם בחירה מורחבת של מעברונים אובייקטים תלת מימדיים, אתה יכול להוסיף אפקטים ולהרגיש כאילו הסרט שלך יצא הישר מהקולנוע. תן לזה נסיון, העצם את הסרטון ותפתיע את עצמך עם התוצאות בעזרת פינקל סטודיו 22 אולטימייט.

 

ד. בונוס! חבילת האולטימייט מלאה ביכולות ושליטה יצירתית.

פינקל סטודיו 22 אולטימייט מלא בכל היכולות שתצטרך כדי לערוך את הסרטון הבא שלך. צור סרטוני 360 מקיפים, הוסף כותרות, והרגש חופשי לחקור את הסרטון שלך מכל הזויות. ייצא ונגן את סרטון ה360 שלך על נגן 360, או המר את הסרטון לפורמט סטנדרטי כדי לשתף על המסך הגדול. עובד עם מספר מצלמות? בקלות סנכרן עד 6 מצלמות בעזרת ה"מולטי קמרה" ובחר את הזוית שאתה רוצה להראות כאשר הסרטון מתנגדן. עקוב, תייג או טשטש אובייקט עם זיהוי התנועה המשופר שלנו, ושבץ אנשים או אובייקטים במקום חדשים בעזרת אפקט המסך הירוק. ביחד עם כל הכלים האלו יש לך את כל מה שצריך כדי לקדם את יכולות הוידאו שלך קדימה!

 

ה. אפקטים חדשים של ניובלו – יצירתיות בלתי נדלית רק בחבילת האולטימייט

קבל השארה עם אוסף אפקטי היוקרה של ניובלו – בלעדי לחבילת האולטימייט – וחווה עריכת וידאו ללא גבולות. ערוך כמו מקצוען עם למעלה מ-1000 תבניות ברמה מקצועית מהמוביל בתחום ניובלו, עכשיו עם ניו בלו וידאו אסנשיאלס, התוסף הנמכר ביותר. גרום לסרטונים שלך להראות מקצועיים יותר בעזרת הסרה של רעידות בעזרת המייצב שלנו. הסר פגמים קטנים וגדולים כאחד, הפוך יום לילה, צור השתקפויות, שפר את הצבע ועוד. מתח את היכולות הויזואליות והגרפיות של ההפקה הבאה שלך ותתאהב בתוצאות.

 

ו. איכות שמע ברמה מקצועית בשביל הפקה ברמה מקצועית.

וודא שהשמע שלך מאוזן לחלוטין בעזרת יכולות האודיו החזקות של פינקל סטודיו אולטימייט."אודיו דוקינג" (עגינת שמע) מזהה שמע או דיבור ובאופן אוטומטי מוריד את הוליום של צלילי הרקע כדי שהשמע יהיה חד וחלק וברור, ולא נעלם בין צלילי רקע. מצאו את שיר הנושא שיחמיא לסרטון שלך ביחד עם "סקורפילטר" וגש למבחר של מוזיקה שלימושך  שיתאימו בצורה אוטומטית לאורך הסרטון. עריכת סאונד בצורה שלא חווית

 

ז. ייעל את כל רצף העבודה שלך בעזרת תמיכה מלאה בטכנולוגיות האחרונות ובפורמטים.

קבל את הביצועים שאתה מצפה מתוכנת עריכת וידאו מקצועית עם ביצועים חזקים של פינקל סטודיו 64 ביט. עבוד עם וידאו מאייפון 6 ומעלה ותהנה מתמיכה ברזולוציה גבוהה. עם תמיכה בדור ה6 של אינטל וכרטיסי מסך של נוידיה.

 

ח. לכוד מספר סרטונים מכמה מצלמות, וערוך אותם בו זמנית, בצורה חלקה.

מלתפוס וידאו עד לעריכה, פינקל סטודיו מסמפק לך את הכלים כדי לעשות את זה בקלות. לכוד מידע ממצלמת המחשב וצלם את המסך בו זמנית כדי לסנכרן וידאו ואודיו בלחיצת כפתור אחת "מולטי קאם קפצ'ור"(לכידה ממספר מצלמות). ראה את התצוגה המקדימה בשביל המידע שלך במקום אחד וכוון בקלות את הצבע ואת הבהירות של כל אחד מההזנות. עם מספר זויות מצולמות, אתה יכול לערוך כל זוית ולבחור איזה זוית להציג בכל רגע נתון. גלה מגוון של אפשרויות יצירתיות כולל אפקטים תמונות בתוך תמונות, או החלפה מהירה בין זוית כדי להוסיף עניין ולמשוך צופים. השילוב המושלם כדי ליצור סרטוני הדרכה בקלות, סרטוני מוצרים ועוד. ביחד עם הכלים שלנו אנחנו מביאים יכולות לכידה ועריכה כדי לגרום לסרטונים שלכם להיות מושכים ככל הניתן ולהגדיל את הקהל שלכם.

 

ט. שתף את החברים והמשפחה ברשת, על דיסק, או על דיסק און קי!

ברגע שאתה מוכן לשתף, אתה יכול לייצא לדיסק, לשתף את הסרטונים שלך ישירות לפייסבוק ויוטיוב, או לייצא את הוידאו לאחד ממגוון רחב של פורמטים פופולארים. תן לסרטון חבילה שמגיע לך בעזרת יצירת תפריטי דיוידי מותאמים אישית שכוללים תפריטים, תת תפריטים ופרקים.. פינקל סטודיו אולטימייט כולל מעל 100 תבניות לשתף את החברים והמשפחה שלך. זה פשוט יותר מתמיד לצרוב לדיסק ולהוסיף תפריטים כדי ליצור גימור מדהים להפקות שלכם. עם פינקל סטודיו אולטימייט, כל העולם הוא המסך שלך, והאפשרויות שלך לא מוגבלות.

 

י. קבל את הכי הרבה מפינקל סטודיו!

חדש לפינקל סטודיו, מחפש השראה, או מחפש להתמקצע בטכניקה חדשה? הצטרף לכל החובבים, מנהלי עסקים ויצרי סרטים כדי לקבל את הכי טוב מפינקל סטודיו. קבל גישה למדריכי עריכת וידאו על טכניקה מסוימת ופרויקטים, מצא טיפים וטריקים, וגלוש בבלוגים של הקהילה ישירות מחלונית ברוכים הבאים בפינקל סטודיו. הרשם לערוץ היוטיוב שלנו או עקוב אחרינו בפייסבוק כדי לקבל עוד מידע והשראה. אתה תהיה מופתע מכמות המידע המופיעה שם.

 

יא. גלה את התחליף החסכוני לסרטי עריכת הוידאו המפורסמים.

פינקל סטודיו הפך להיות שם שני לעריכת וידאו מקצועית ובנקודת מחיר נגישה. מגישה לכם כלים מקצועיים, ומובילה את התעשייה לשימוש פשוט וניהול פרויקטים בייתים עם אופציות מתכווננות ותבניות שניתנות לשימוש חוזר.

 

גלה את התוכנה המובילה בתחום העריכת סרטונים ללא מנוי שנתי שמביא אותך הכי קרוב לתוצאות מקצועיות, בלי התג מחיר המקצועי. ברגע שאתה רוכש את פינקל, היא שלך לעד. קבל את הכוח המקצועי שאתה רוצה, כולל את הכלים ברמה הכי גבוהה שתצטרך כדי להעלות את הרמה שלך בעוד שלב.

למה פינקל?

דרישות מערכת מינימליות

 חלונות 10 , חלונות 8.1 או חלונות 7 (מהדורת 32 סיביות או 64 סיביות), עם ה-סרביס פק העדכניות ביותר.•

מעבד Intel Core i3/5/7 or AMD A4 3.0GHz•

Intel Core i7 אוAMD Athlon A10 בשביל 4K ותמיכה במספר מצלמות•

ג'יגה זכרון ראם 4 מומלץ 8 ומעלה•

 8 ג'יגה של מקום פנוי בכונן הקשיח•

צג ברזולוציית 1280 X 768 ומעלה•

כונן דיוידי להתקנה מתקליטור•

:מומלץ DirectX כרטיס מסך תומך

NVIDIA GeForce 400 series / Quadro 600 (Fermi-based) או חדש יותר

ATI Radeon HD 5XXX series או חדש יותר

Intel HD Graphics from Ivy Bridge או חדש יותר

חלק מהאפשרויות דורשות מערכת 64 ביט•

:פורמטים נתמכים

Video: AVI, DivX*, DV, DVR-MS, HDV, HEVC (H.265), M2T, M2TS, M4V, MKV, MOD, MOV (H.264), MPEG-1/-2/-4, MXF, SWF*, TOD, UIS, UISX, WebM, WMV, XAVC, XAVC S, 3GP, Non-encrypted DVD titles

Audio: AAC, Aiff, AMR, AU, CDA, M4A, MOV, MP3, MP4, MPA, OGG, WAV, WMA

Image: CLP, CUR, DCS, DCX, EPS, FAX, FPX, GIF87a, ICO, IFF, IMG, JP2, JPC, JPG, MAC, MPO, MSP, PBM, PCT, PCX, PGM, PIC, PNG, PPM, PSD, PSPImage, PXR, RAS, SCI, SCT, SHG, TGA, TIF/TIFF, UFO, UFP, WBM, WBMP, WMF, 001, Camera RAW

דרישות מערכת
גרסת נסיון
bottom of page