top of page

CorelDRAW Grahic Suite 2018

תוכנת עיצוב גרפי

  • כלי סימטריה חדש!

  • אפקטים יצירתיים ביחד עם כלי "צל בלוק"

  • פרסום מהיר וקל לוורדפרס בעזרת כפתור ייעודי.

  • יצירת קולאז'ים ותחושת תנועה - שעד עכשיו דרשו תוכנה חיצונית - כעת מובנים בתוך התוכנה!

  • מהיר יותר, יציב יותר ועם תמיכה מלאה בעברית.

מחיר לגרסא מלאה : 2,800 ש"ח

מחיר לגרסאת עדכון : 1,700 ש"ח

למה בעצם קורל דרו?

א.    יותר נרחב

הרחב את חווית העיצוב הגראפי שלך עם הכלים המדויקים החדשים שכלולים בתוך חבילת קורל דרו. החבילה האהובה עליכם מאפשרת לכם לגשת לכל פרויקט עיצוב, מרעיון לביצוע. עכשיו תהנו מערך גבוהה יותר עם התוספת (בחינם ביחד עם הקורל דרו 2018) קורל אפטר שוט - כדי לבצע ליטושים לתמונות מהמצלמה הפשוטה מהפלאפון או תמונות ממצלמות מקצועיות וליצור חשיפה מאוזנת יותר. בנוסף, חסכו זמן עם העלאה מהירה וישירה ל-וורדפרס  . עם גרסת 2018, יש לך את כל הכלים שאתה צריך בשביל להשיג תוצאות מרהיבות.

 

ב.    יותר יצירתי

העצם את היצירתיות שלך מעל לגבולות שהיית רגיל אליהם עם האפשרויות החדשות שמאפשרות לבטא את הסגנון הייחודי לך ולהמשיך להרשים את הלקוחות שלך. יש לך רעיון לחולצה? הלקוח ביקש טקסט מיוחד? בעזרת קורל תוכל לבטא את היצירתיות שלך בקלות, עם תוכנה מהירה שתתן לך להביא לנייר את כל מה שאתה מסוגל לחשוב עליו.

תשתמש בכלי הסימטריה החדש כדי ליצור אפקט קליידוסקופ, תתנסה בכלי הבלוק צל להוסיף צל וקטורי בשביל אפקט נקי ופשוט של תלת מימד בפחות זמן. בנוסף כלי המילוי והשקיפות המחודשים שלנו יהפכו את העבודה שלך ליותר אפקטיבית במהלך הניהול תחומים אלו. קורל דרו 2018 היא השותפה האידיאלית למסע היצירתי שלך, ובדרך לעצב את הרעיונות שלך למציאות.

 

ג.    יותר פרודקטיבי

עצב ביותר יעילות הודות לקיצורי הזמן שנועדו לחסוך לך זמן, עיצוב תוכנה שנועד להיות איטואטיבי ונבנה ע"י ההמלצות שלכם, ויכולות אוטומטיות שפותחו כדי להקל על עבודות שדורשות זמן רב. עבודה מהירה יותר עם סידור וארגון אוטומטי כדי לשנות תמונות שצולמו בזוית, כלי הפרספקטיבה כדי לשנות באופן חכם את העומק של התמונה. בונסף טיימר הפרויקטים החדש, תשאר מאורגן, וקבל כלי לניהול זמן בזמן אמת בצורה מדויקת ולא פולשנית לסביבת העבודה שלך. עם התמיכה בפורמטים המובילה בשוק כרגע, עיבוד מהיר יותר ושליטה בצבע ברמה מתקדמת, אתה תשיג יותר תוצאות בפחות זמן.

 

ד.    יותר חדשני

תעמוד בקצב של השיפור המתמיד של העיצוב הטכנולוגי! בזכות ההשראה מהמשתמשים הקבועים שלנו, אנחנו ממשיכים לעשות שינויים כדי לפגוע בדיוק במה שאתם רוצים, משפרים את הכלים הנוכחיים ומפתחים חדשים נוספים. עם השדרוגים לכלי הפופלארי לייבסקצ' , בשימוש עם אינטלגציה מלאכותית, אתה יכול להביא לידי ביטוי את הרעיונות שלך בקלות ובנוחות כפי שהיית עושה עם דף ועט. הוספנו את האפשרות להוסיף פרספקטיבה לביטמאפס בלי לפגוע באיכות, דבר שמאפשר לכם ליצור פרויקטים שידמו מציאות. עם תמיכה בחומרה בתוכנה האחרונות בשוק, אנחנו נותנים דגש על הטוב של היום ומחר, כדי שאתה תוכל להתרכז בעיצוב.

 

ה.    יותר ידידותי למשתמש

צור גרפיקות מרשימות בתוכנה חזקה בעלת סביבת מזמינה ! תהנה סביבת עבודה שנוצרה בשילוב עם המלצות של משתמשים קבועים, עם יכולת התאמה אישית שלא תמצא בשום תוכנה אחרת. מסך פתיחה מעוצב מחדש, שכולל אפשרויות חדשות, גלריה של עיצובים מקוריים, ולימוד עצמי אינטרנטי. בנוסף תהנה מגישה מהירה לפונטים, אפליקציות ותוספים. אפקטים כיפיים כמו פוטוקוקטייל, והפויינטיליזר והכלי החדש שנלקח מעולם האילוסטציה – "אימפקט" עושים את זה פשוט ליצור אפקטים שימשכו את העיניים של כל מי שיראה. בשביל כל שלב בתהליך היצירה שלך, החבילה של קורל דרו 2018 עודכנה מבסיסה כדי להיות התוכנה הקלה ביותר למשתמש לעיצוב גרפי, להגביר את היעילות, לפשט את התהליך היצירתי, ולעזור לך לקבל תוצאות מרהיבות.

?למה בעצם קורל דרו

?מה החבילה כוללת

יישומים

קורל דרו 2018: יישום אינטואיטיבי זה המשמש לאיור וקטורי ופריסת עמוד עונה על דרישותיהם של מעצבים גרפיים מקצועיים וביתיים. עריכת טקסט לשילוט, הכנה להדפסה תעשיתית, עיצוב בגדים וכמעט כל מה שנמצא בהגדרה של עיצוב גרפי, נמצא בהגדרה של קורל דרו.

 קורל פוטופיינט 2018: יישום מקצועי זה לעריכת תמונות ועיצוב גרפי יכול לעצב באנרים לאתר בקלות, או לערוך תמונות למצגות בקלות ובמהירות וכמובן גם לבצע ליטוש לתמונות כפי רצונכם.

קורל פונט מנג'ר - מנהל פונטים 2018: יישום עצמאי זה מאפשר חיפוש, ארגון ותצוגה של הגופנים המותקנים במחשב כמו גם גופנים הקיימים במאגר של קורל.

קורל פואר טרייס - מעקב אחר קו חיצוני : כלי-עזר זה המובנה ב-קורל דרו מסייע להמרה מהירה ומדויקת של קובצי מפת-סיביות (ביטמאפ) לגרפיקה וקטורית הניתנת לעריכה.

קורל קונקט 2018: דפדפן זה הפועל במסך מלא מאפשר גישה לתוכן הדיגיטלי של חבילת התוכנות, לשוק התוכן החדש (שיתוף קבצים עם קהילה), ולחיפוש במחשב או ברשת המקומית למציאה מהירה של התוכן המושלם עבור הפרויקט שלך.

קורל קפצ'ור - לכידת מסך 2018: כלי-עזר זה מאפשר לך להקליט תמונות ממסך המחשב שלך בלחיצה אחת. 

 

יישומי עזר

ניווט פונטים: תוכנה זוכת-פרסים זו לניהול גופנים עבור מערכת ההפעלה וינדוס מסייעת לך למצוא, לסקור ולהתקין גופנים.

אשף שינחה אותך דרך תהליך יצירת בר-קודים במגוון רחב של תקנים תעשייתיים.

 אשף שמסייע לך למטב פרויקטים עבור הדפסה דו-צדדית.

פוטוזום 4: הרחבה זו מאפשרת למשתמשים רשומים לייצא ולהגדיל תמונות דיגיטליות מתוך קורל פוטופיינט

שירות מקוון זה לזיהוי גופנים משולב עם קורלדרו.

 חלונית עגינה ב-קורלדרו שמהווה כלי מקוון לשיתוף פעולה נוח המאפשר לך לשתף יצירתו ורעיונות עם עמיתים ולקוחות.

 

תוכן

 מעל 10,000 תמונות קליפ-ארט באיכות גבוהה

2,000 תמונות

מעל 600 תבניות מקצועיות

מעל 1,200 עצמים

75 מסגרות מלל אינטראקטיביות

75 מסגרות פוורקליפ אינטראקטיביות

מעל 100 רשימות תמונות

מעל 400 פריטי מדיה אמנותית

75 מסגרות תמונות עם הכנה לתוכן

מעל 1,000 גופנים

מעל 400 דפוסי מילוי

?מה החבילה כוללת

דרישות מערכת מינימליות

.העדכניות ביותר Service Packs-חלונות 10 , חלונות 8.1 או חלונות 7 (מהדורת 32 סיביות או 64 סיביות), עם ה •

Intel Core i3/5/7 or AMD Athlon 64 מעבד •

GB בנפח RAM 4 זיכרון •

של מקום פנוי בכונן הקשיח GB 1 •

ומעלה X 768 צג ברזולוציית 1280 •

להתקנה מתקליטור DVD כונן •

עכבר או לוח גרפי •

ומעלה Microsoft Internet Explorer 11 דפדפן •

QR, ConceptShare, Content Exchange עדכוני ביצועים ויציבות, תוכן מקוון ותכונות מסוימות כגון קודי ,CorelDRAW חיבור לאינטרנט דרוש עבור חברות רגיל של •

דרישות מערכת

להורדת גרסת נסיון

גרסת נסיון
bottom of page