top of page

חבילת הגרפיקה של קורל דרו 2019

האלטרנטיבה המשתלמת ל-Adobe Illustrator

לא משנה מה אתם עושים, הצורך בכלי לעיצוב גרפי הוא הכרח בשוק של היום. החל מחברות גלובליות ועד לעסק הקטן ואמנים יחידים , הבטחון בלהשיג עיצובים ברמה מקצועית ביעילות הוא קריטי. זה למה, ביחד עם 30 שנות נסיון ושיפורים מתמידים קורל יכולה למלא את הצורך למעל 15 מיליון משתמשים בעולם. למה הם בוחרים בקורל אל מול המתחרים? גלו בכתבה הבא.

למה קורל דרו מוביל ביחס לאדובי Illustrator?

 

יותר תמורה לכסף שלך

עסקים ויחידים יכולים לחסוך עד 50% כאשר נרשמים למנוי קורל בהשוואה לאדובי Illustrator

התאימות הטובה ביותר בתחום

קורל מגיעה עם תמיכה במעל ל-100 פורמטים לגרפיקות, הוצאה לאור ותמונות, ומאפשרת למשתמשים למנף כל פרויקט חיצוני כדי ליצור סביבת עבודה יעילה ויציבה. כוללת פורמטים לא פופולריים שמשתמשים יכולים לקבל מהלקוחות או משותפים עסקיים לעבודה.

כלי למידה שיעזרו לכל אחד להתחיל במהירות

חבילת הגרפיקה של קורל דרו דואגת לייעל את העבודה שלך ע"י תשומת לב לכלים ואפשרויות שנמצאים בשימוש על ידך, ומציעה טיפים, סרטוני הדרכה, ומדריכים בתוך התוכנה, איפה ומתי שאתתה צריך אותם. כדי לגשת לאותם מאגרים באדובי, המשתמש חייב לצאת מהתוכנה ולדפדף אחר עזרה רלוונטית.

 

אפשרות בחירת רישוי

רוצה להיות הבעלים של חבילת הגרפיקה שלך? לא אופציה בענן של אדובי. קורל מאפשר למשתמשים למשתמשים לבצע רכישה חד פעמית על מנת לתת להם גישה לתוכנה, ללא מגבלת זמן או מנוי.

חבילה מגוונת של תוכנות מתממשקות

קורל דרו מאפשרת לערוך גם גרפיקה וגם עימוד באותה תוכנה. קורל פוטופיינט מוסיפה כלים לעריכת תמונות מקצועית ישירות לתוך התוכנה בתיאום מושלם עם קורל דרו. אדובי אילוסטרייטור מספקת כלי עיצוב גרפי בלבד, עם יכולות עימוד רק בתוכנת האינדיזיין כתוכנה חיצונית נוספת(דורשת המרת הקובץ שיתאים לאינדיזיין, לא ניתן לבצע

השוואה מול נקודות המכירה של אדובי אילוסטרייטור

"הסטנדרט התעשייתי לעריכה וקטורית מאפשרת לך ליצור לוגו, ציורים, טיפוגרפיה, והדמיות לדפוס, אינטרנט, וידאו ומובייל." - אדובי

חבילת הגרפיקה של קורל דרו 2019 היא תוכנת גרפיקה מובילה שבשימוש על ידי מליונים של מקצוענים, עסקים קטנים וחובבי עיצוב בכל העולם, בעלת כלים לעימוד, אילוסטרציה, עריכת תמונות ועוד.

"מיליון מעצבים ואמנים משתמשים באילוסטרייטור על מנת ליצור הכל החל מאייקונים לאתרים ועד לעיצוב מוצרים או לאילוסטרציות ספרים ושלטי חוצות." - אדובי

מיליוני מעצבים ואמנים משתמשים בקורל דרו, בנוסף לעסקי שילוט, בעלי עסקים קטנים, ובעלי ידע בחברות גדולות מסביב לעולם, על מנת ליצור לוגו, ברושור, שלטי חוצות ומעטפת רכבים.

תוכניות רישום

"עם אילוסטריטור יש לך תמיד גישה לאפשרויות חדשות ברגע שהם משוחררות." - אדובי

"כולל 100GB של אחסון בענן, אתר אישי משלך, פונטים מקצועיים וכלים למדיה החברית." - אדובי

בתוספת למנויים, חבילת הגרפיקה של קורל מאפשרת גם רשיון קבוע עם אופציה לשדרוג אוטומטי ולהיות מעודכן בכל רגע עם חבילת הגנת העדכונים. שתי אופציות השדרוג (מנוי או רשיון) מספקות אלפי תמונות וקליפארט, פונטים ועוד תוכן רלוונטי.


עריכה וקטורית

"קבלו את כל הכלים שאתם זקוקים להם לציור, על מנת להפוך צורות פשוטות וצבעים ללוגו מתוחכמים, אייקונים וגרפיקות. אילוסטירטור הינו מבוסס על קווים, ולכן ניתן להקטין למסכי פלאפונים ועד לשלטי חוצות - ותמיד לשמור על חדות ויופי" - אדובי

ביחד לעריכת גרפיקה וקטורית, קורל דרו מכילה גם מספר תוכנות נוספות שהולכות יד ביד  במחיר יותר אטרקטיבי מתוכנת אילוסטריטור

טיפוגרפיה

"צור לוגו, דף להפצה או גרסאת דמה לאתר בעזרת כלי הכתיבה הטובים ביותר שקיימים. הוסף אפקטים, ונהל עיצובים או ערוך אותיות יחידות כדי ליצור עיצוב טיפוגרפי שמבטא את המסר שלך." - אדובי

 

אחת היכולות החזקות ביותר של קורל דרו הינה הפונקציונליות של מערכת ניהול הפונטים המובנת. המערכת כוללת מנהל פונטים, תמיכה בOpenType, ואוסף מורחב של פונטים על מנת לענות על כל דרישות המערכת שלכם.

מסקיצה להדפסה

"צרו ציורים חופשיים, או בצעו "טרייס" וצבעו מחדש תמונת על מנת להפוך אותם לעבודת אומנות. השתמשו באילוסטרציות בכל מקום, כולל בהדפסות, פרזנטציות, אתרים, בלוגים ומדיה חברתית." - אדובי

 

קורל דרו מציעה תוצאות דומות, ועוד כלים חדשיים נוספים כמו כלי השרבוט שמונע ע"י אינטליגציה מלאכותית, על מנת ליצור תוצאות טבעיות. ביחד עם Power Trace על מנת להמיר תמונות לוקטור.

מוכנים לבצע את המעבר? עוזרים למשתמשים להתחיל לעבוד עם קורל דרו

אנחנו מבינים שלפעמים המחסום הגדול ביותר בלעבור למוצר הנכון הוא ללמוד כיצד להשתמש בו. עם קורל דרו קיימים מגוון ממשקי עבודה שנבנו בהתאם לסוג העבודה הנדרשת, כולל ממשק עבודה עם מראה ותחושה של אדובי אילוסטרייטור. ממשק העבודה הנ"ל יכול לעזור למשתמשי אדובי להרגיש בבית עד שהם יהיו מוכנים לבצע את המעבר למראה ותחושה של קורל דרו.

רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם
bottom of page